imię i nazwisko 
nr telefonu 
adres e-mail 
cel kontaktu 
    

+48 607 680 841

PJ Finanse to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa finansowo – ubezpieczeniowego oraz doradztwa prawnego dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Wyróżnia nas doświadczenie, solidność, terminowość i odpowiedzialność, a także indywidualne podejście do klienta.

Dzięki współpracy z kilkunastoma bankami, ponad 30 firmami pożyczkowymi, 20 towarzystwami ubezpieczeniowymi, a także cenionymi kancelariami prawnymi, możemy Państwu przedstawić bogatą i zróżnicowaną ofertę usług, takich jak:

-  kredyty: hipoteczne, konsolidacyjne, gotówkowe, firmowe

- pożyczki bankowe i pozabankowe

- leasing

- faktoring

- fundusze inwestycyjne, lokaty

- doradztwo inwestycyjne

- ubezpieczenia osobowe, majątkowe, OC, AC, NWW

- doradztwo prawne

W jednym miejscu, przy pomocy naszych doświadczonych doradców, możecie Państwo wybrać najlepszą dla siebie ofertę kredytu, pożyczki czy ubezpieczenia, dzięki czemu zaoszczędzicie nie tylko czas, ale przede wszystkim pieniądze. Pomożemy wybrać najkorzystniejszy produkt, dopasujemy ratę kredytu/pożyczki do Państwa możliwości, porównamy wady i zalety poszczególnych ofert, wynegocjujemy najkorzystniejsze warunki umowy, po czym przeprowadzimy Państwa przez cały proces aż do podpisania umowy.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przewidujemy możliwość umówienia się na spotkanie w korzystnym terminie, w tym poza godzinami otwarcia oraz w weekendy, jak również w dogodnym dla Państwa miejscu (możliwość spotkania w domu klienta).

 

Dlaczego warto złożyć wniosek kredytowy za naszym pośrednictwem?

 

            Przede wszystkim, nie pobieramy od klientów żadnych dodatkowych opłat czy prowizji za pośredniczenie w usłudze. Wynagrodzenie otrzymujemy od instytucji finansowej (np. banku), której produkt sprzedaliśmy, a które to wynagrodzenie w przypadku złożenia przez klienta wniosku kredytowego bezpośrednio w placówce bankowej otrzymałaby i tak ta placówka. Tym samym, klient nie ponosi z tytułu naszego pośrednictwa żadnych dodatkowych kosztów, ponadto to, co i tak musiałby pokryć na rzecz placówki bankowej. Nasza przewaga w stosunku do placówki bankowej przejawia się jednakże w tym, iż nie obowiązują nas żadne plany sprzedażowe, wobec czego możemy Państwu zaoferować nierzadko korzystniejszą (tańszą) ofertę, aniżeli placówka bankowa.

            Co więcej, każde odwiedziny w placówce bankowej, kończące się podaniem danych osobowych, często są jednoznaczne z zapytaniem do BIK (Biuro Informacji Kredytowej). Istotnym jest, że już 3 zapytania kredytowe – bez względu na to, czy klient otrzymał kredyt czy nie - zmniejszają, a nawet wykluczają, szanse na uzyskanie kredytu. Nasi doradcy dopiero po wnikliwej analizie zdolności kredytowej klienta, decydują do jakiego banku złożyć wniosek kredytowy, unikając zbędnych zapytań do BIK i zwiększając tym samym szanse klienta na otrzymanie kredytu.

 

            Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą i odwiedzin doradców w Naszych biurach!